Servis Hizmeti

Land Rover Range Rover, Velar, Evoque, Sport, Discovery, Freelander ve Defender aracınızın Özel servis, periyodik bakım, tamir ve onarımında Yüksek Standart, Kalite, Hız, Güven ve Garanti.

Land Rover Servis Hizmeti

Anıl Oto, Land Rover (Range Rover Velar, Evoque, Sport, Discovery, Freelander, Defender) model otomobillerinize, modern teknik donanımımız ve konusunda uzman kadromuzla ÖZEL servis hizmeti vermekteyiz. En son teknolojik Diyagnostik cihazlarla, konusunda eğitimli uzman personelleri ile aracınız gerek mekanik, gerekse elektronik olarak testlerden geçirilip en kısa sürede sorun veya sorunlar bulunup, araç sahibi konu hakkında bilgilendirilmektedir. Aracınız son teknoloji ürünü teknik donanımlarla test edilecek, servis aşamasında çıkabilecek her ilave işlemde yetkililerimiz sizleri bilgilendireceklerdir. Gerekli görülen işlemler tamamlandıgında araç tam ve eksiksiz bir şekilde sahibine teslim edilmektedir.

" Land Rover aracınızı satın aldıktan sonra da aldığınız keyfin ve heyecanın uzun süre devam etmesi için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. "

7 / 24 Land Rover Acil Yol Yardım Servis Telefon Numaraları: Maslak Acil Tel : +90 549 768 0848, Bostancı Acil Tel : +90 542 456 2929

Land Rover Servis Anıl Oto, güvenilir onarım, priyodik bakım ve kaliteli hizmet aracınızın sürüş keyfini her zaman mükemmel kılmanızı sağlayacaktır. Avantajlı fiyatlar ve uzman bir ekiple çalışmak sizin hakkınız, bir Land Rover tutkunu iseniz zaten aynı dili konuşuyoruz demektir. Uzman ve konusunda tecrübeli personelimiz sayesinde aracınızın her türlü ihtiyacına profesyonel çözümler üretmek bizim en büyük hedefimizdir. Aracınız bizdeyken içiniz rahat olsun.