Kurumsal

İstanbul ili Maslak ve Bostancı şubeleri ile Land Rover marka araçların servis, periyodik bakım, onarım, tamir, yedek parça ve ikinci el satışıyla hizmetinizde.

Land Rover Servis Anıl Oto Maslak ve Bostancı, İstanbul

Genel Merkezi Maslak'ta bulunan Anıl Oto, ayrıca Bostancı şubesi ile de tüm Land Rover marka ( Range Rover, Velar, Evoque, Sport, Discovery, Freelander, Defender model) araçların servis, onarım, periyodik bakım, tamir, yedek parça ve ikinci el satışında siz müşterilerine 1997 senesinden bu yana Özel Servis hizmeti sunmaktadır. İthalatını kendi üstlendiği land rover yedek parça stoğu ile 7 gün 24 saat kaskolu olan servislerinde araçlarınızın her türlü periyodik bakım, onarım, tamir ve satışıyla hizmet etmektedir.

Land Rover Servis Anıl Oto, faaliyette bulunduğu sektörlerde en üst kalitede hizmet ve ürün sunabilmek için şirketlerine katma değer sağlayan çalışanlarına öncelikle ailesinin bir ferdi olarak değer vermektedir. Farklı, tecrübeli ve dinamik bir yönetim kadrosunun yanı sıra, Anıl Oto kendi alanlarında deneyimli yaklaşık 60-65 kişiyi bünyesinde sürekli çalıştırmaktadır. Faaliyetlerinde temel değerleri şeffaflık, güvene dayalı çalışma, etkin iletişim ve saygınlıktır. Ulusal ve uluslararası alanlarda kazandığı başarıları şüphesiz ki seçkin ve uzman çalışanlardan oluşan insan kaynağına borçludur. Temel ilkelerimizle uyumlu ve tüm çalışanlarımızla benimsediğimiz ortak değerlerimize bağlı kalarak başarılı olmak temel vizyonumuzdur. Çalışanların motivasyonunu arttırarak ve becerilerini geliştirerek organizasyonun bütününe katma değer sağlamak. Anıl Oto kurumsal imajini ve markasını geliştirmek gayesiyle, global anlamda her türlü değişim, gelişim ve teknolojileri sürekli izleyen, bunları işine yansıtıp performansını tetikleyebilecek, uzman, yönetici ve liderleri yetiştirmek öncelikli hedefidir.

Anıl Oto'nun Siz Müşterilerine Sunduğu;

Orjinal land rover yedek parça ve deneyimli elemanlarıyla en güvenilir şekilde araçlarınızın periyodik bakım, tamir ve onarımını yapmak Araçlarınızı dilediğiniz yerden alıp tekrar teslimatını yapmak Araç bakım onarım halindeyken bilgi, 7 gün 24 saat her durumda acil servis ve çekici hizmeti de size sunduğumuz diğer ayrıcalıklardan. Land Rover Acil Yol Yardım Servis Telefon Numaraları: Maslak Acil Tel : +90 549 768 0848, Bostancı Acil Tel : +90 542 456 2929

"Land Rover Servis Anıl Oto, İstanbul Avrupa Yakası Maslak ve Anadolu Yakası Bostancı şubeleri ile en yakınınızda hizmetinizde"