Kurumsal

Bostancı, Maslak, Bodrum ve Ankara şubeleri ile tüm Land Rover marka araçların servis, yedek parça ve ikinci el satışıyla hizmetinizde.

Anıl Oto

Genel merkezi Maslak'ta bulunan Anıl Oto, Bostancı, Bodrum ve Ankara şubeleri ile tüm Land Rover (Defender, Discovery, Freelander, Range Rover) marka araçların servis, yedek parça ve ikinci el satışında siz müşterilerine 1997 senesinden bu yana hizmet sunmaktadır. İthalatını kendi üstlendiği yedek parça stoğu ile 7 gün 24 saat kaskolu olan servislerinde araçlarınızın her türlü bakım, onarım ve satışıyla hizmet etmektedir.

Anıl Oto, faaliyette bulunduğu sektörlerde en üst kalitede hizmet ve ürün sunabilmek için şirketlerine katma değer sağlayan çalışanlarına öncelikle ailesinin bir ferdi olarak değer vermektedir. Farklı, tecrübeli ve dinamik bir yönetim kadrosunun yanı sıra, Anıl Oto kendi alanlarında deneyimli yaklaşık 60-65 kişiyi bünyesinde sürekli çalıştırmaktadır. Faaliyetlerinde temel değerleri şeffaflık, güvene dayalı çalışma, etkin iletişim ve saygınlıktır. Ulusal ve uluslararası alanlarda kazandığı başarıları şüphesiz ki seçkin ve uzman çalışanlardan oluşan insan kaynağına borçludur. Temel ilkelerimizle uyumlu ve tüm çalışanlarımızla benimsediğimiz ortak değerlerimize bağlı kalarak başarılı olmak temel vizyonumuzdur. Çalışanların motivasyonunu arttırarak ve becerilerini geliştirerek organizasyonun bütününe katma değer sağlamak. Anıl Oto kurumsal imajini ve markasını geliştirmek gayesiyle, global anlamda her türlü değişim, gelişim ve teknolojileri sürekli izleyen, bunları işine yansıtıp performansını tetikleyebilecek, uzman, yönetici ve liderleri yetiştirmek öncelikli hedefidir.

Anıl Oto'nun Siz Müşterilerine Sunduğu;

Orjinal yedek parça ve deneyimli elemanlarıyla en güvenilir şekilde araçlarınızın bakım ve onarımını yapmak Araçlarınızı dilediğiniz yerden alıp tekrar teslimatını yapmak Araç bakım onarım halindeyken bilgi, 7 gün 24 saat her durumda acil servis ve çekici hizmeti de sizi sunduğumuz diğer ayrıcalıklardan.

"Bir Axa acentası olan Anıl Oto, aracınıza müşterilerimize özel ıskonto ile trafik ve kasko sigorta hizmeti sunmaktadır."